Yüksək səviyyəli səfərlərin xronikası

Səfərlər

Bakıya

Riqaya

Prezidentlər

Vaira Vike-Freiberqa 2-4 oktyabr 2005

Valdis Zatlers 9-12 avqust 2009

Andris Berzinş 23-25 aprel 2013

Raymonds Veyonis 16-17 mart 2017

İlham Əliyev

3-5 oktyabr 2006

16-18 yanvar 2011

16-18 iyul 2017

Parlament sədrləri

İnqrida Udre 2-4 iyul 2006

İnara Murnietse 2-4 oktyabr 2016

Oktay Əsədov   28-30 may 2017


Baş Nazirlər

Baş Nazir V.Dombrovskis 27-30 noyabr 2012-ci il

---

Xarici İşlər Nazirləri

İ.Berzinş 10-12 iyul 2001

A.Pabriks 16-18 aprel 2007

M.Riekstiniş  16-17 aprel 2009

E.Rinkeviçs  

23-25 fevral 2012

12-14 fevral 2017

E.Məmmədyarov

23-24 aprel 2008

16-18 yanvar 2011

14-15 aprel 2015

21-22 may 2015

Xarici İşlər Nazir müavinləri (siyasi məsləhətləşmələr)

A.Teikmanis 17 mart 2004

E.Skuya 1 noyabr 2007

P.Ustubs 1 dekabr 2008

Andris Razans – LR XİN-in Siyasi Direktoru 28-29 iyun 2011

A.Pildiqoviç 21 yanvar 2015 

X.Xələfov 14-16 sentyabr 2006